Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 16 listopada 2010

Wsparcie bloga

Portal ten prowadzony jest z pasji i dla pasji. Jego duża popularność sprawia, że chcemy się rozwijać i stawiać kolejne kroki ku jak najlepszemu opisywaniu kariery Roberta Kubicy. Jeżeli ktoś z Was ma takie życzenie, może wesprzeć działanie strony.


Współtwórz bloga


Interesujesz się motoryzacją? Lubisz pisać? Chcesz zaliczyć swoje dziennikarskie początki? Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu tekstów na blogu powrotroberta.pl oraz mcformula.blogspot.com.

Widzisz swoje miejsce na portalu? Masz pomysł, który chciałbyś realizować? Zapraszamy do kontaktu na mcdon21@gmail.com. Możemy obiecać zdobycie cennego doświadczenia, udział w konferencjach/imprezach motorsportowych i nie tylko (szczegóły na e-mail).


Reklama


Chcesz zaprezentować swoją ofertę licznemu środowisku motorsportu odwiedzającego bloga? Pół miliona odbiorców (553 tys. uu od 1 stycznia) czeka na Ciebie!

 Zapraszamy do kontaktu na mcdon21@gmail.com - prześlemy statystyki i ustalimy szczegóły. W grę wchodzą różne rodzaje i formy reklamy.Sponsor konkursów


Chcesz nagrodzić tych, którzy biorą udział w naszych konkursach? Zostań fundatorem/sponsorem nagród! Jest to świetna okazja do pokazania i promocji swoich produktów i usług.
I nie tylko...


Macie pomysł na inny wkład w rozwój bloga? Podziel się nim w formularzu kontaktowym lub pisząc na e-mail mcdon21@gmail.com Rozważymy wszystkie pomysły!