Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 4 września 2010

Toyota zadowolona ze swojego auta

Japoński producent chce liczyć się w walce o zwycięstwa w 2017 roku, kiedy powróci do WRC. Ekipa jest po testach w Hiszpanii i jest bardzo zadowolona ze swoich jazd.

Jak informuje Toyota, w tym roku odbędą się jeszcze cztery długie sesje testowe. Ostatnia trwała aż 5 dni. Kierowcy, którzy brali udział w jazdach są bardzo zadowoleni z zachowania silnika. To właśnie on będzie rozwijany do końca tego roku, a na początku przyszłego zaczną się testy auta w specyfikacji na 2017 rok.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

mnie dziwi ze nikt nie testuje tego z WRC, Chłopaki którzy to testowali do tej pory WRC nie jeździli i o ile Makinen w to nie wsiadł to jakby to rzec, nie mają porównania. Dziwi też podejście, VW postawił na skrojenie Polo pod kierowcę i był to strzał w 10-kę, Toyota raczej nie, ja osobiście na miejscu Toyoty nie angażowałbym tych swoich kierowców na kontrakt w WRC. WV może jednak nie odda tego swojego prowadzenia tak szybko jak myślałem, testuje już pełną parą spec na 2017, podczas gdy Toyota wicąż nie ukończyła starej spec a już muszą przeskakiwac do nowej.