Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 9 września 2010

Ostberg nie pojedzie w Australii!

Mads Ostberg po wczorajszym wypadku na trasie zapoznania, w którym zderzył się z ciężarówką, został wycofany przez zespół Citroena z rywalizacji.

Aut WRC nie będzie jednak mniej bo Norwega zastąpi Stephane Lefebvre. Będzie to pierwszy występ młodego Francuza w Rajdzie Australii.

Okazało się, że Ostberg ma złamane żebra. Wczorajsze komunikaty mówiły, że ani on, ani jego pilot nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń w wypadku.Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Może chcieli potestowac Lefebre a przyokazji przytemperowac żądania Mads'a. Kto wie, Citroen moim zdaniem robi pełno błędów, a to zdecydowanie jest wina Mattona, kto inny za sterami tego Teamu mógłby więcej osiągnąc.

Anonimowy pisze...

- Nie było szans, żeby wystartować na 100 procent możliwości. Oczywiście jest to rozczarowujące. Ja mam złamane dwa żebra, a Jonas ma podobne urazy. Po rozmowach z personelem medycznym okazało się, że start jest niemożliwy. Na całe szczęście klatka bezpieczeństwa spełniła swoją rolę - powiedział Ostberg w rozmowie z serwisem "Autosport"

http://sportowefakty.wp.pl/rajdy-samochodowe/545782/mads-ostberg-wycofal-sie-z-rajdu-australii-po-wypadku?utm_source=o2_SG&utm_medium=Sport&utm_campaign=o2