Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 18 września 2010

Hyundai pokazał nowe auto

Wiemy już, jak będzie wyglądał przyszłoroczny model Hyundaia i20 WRC - ekipa zaprezentowała auto podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Koreańska ekipa od dawna zapowiadała wprowadzenie nowego modelu, ale prace przedłużały się i termin Rajdu Portugalii 2015 nie został dotrzymany. Okazało się, że debiut nastąpi dopiero na początku 2016 roku.

Auto będzie pięciodrzwiowe i było już testowane przez Thierry Neuvilla, Daniego Sordo, Haydena Paddona i Kevina Abbringa. Najmocniejszymi kandydatami do jazdy w tej ekipie w przyszłym roku są Thierry Neuville i Hayden Paddon.


Poniżej zdjęcia i film z prezentacji:

Od razu pojawiły się ciekawe koncepcje kibiców Roberta Kubicy:Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Kozackie to auto. Wg mnie będzie to najładniejszy samochód w stawce ( nie mówię o kolorystyce ). A te barwy lotosu jak dla mnie słabo. Lepiej by było zostawić kolorystykę z obecnej na Korsyce Fiesty Roberta i Maćka.

Pozdrawiam, Krzysiek

ksavier k pisze...

Wizualnie ten samochód wygląda dużo lepiej oby także był szybki tak jak wygląda, i w przyszłym sezonie może w końcu stawka się bardziej wyrówna.

maSay2610 pisze...

Wygląda pięknie. Mam przeczucie, że bedzie też szybki i nawiąże walke z VW. Nie be przyczyny oddaalili prezentacje nowego modelu na przyszły sezon. Pewnie bedzie dopracowany, ale pożyjemy zobaczymy, wygląd to nie jest najważniesze w tym sporcie

Anonimowy pisze...

Wreszcie jakiś dobrze wyglądający samochód w WRC. Brawo!

Macieju91 pisze...

Boże widzisz i nie grzmisz.
2 sprawy:
1) Hyundai opóźnił wprowadzenie nowego modelu bo mieli problem z uzyskaniem homologacji, pierwotnie WuRCa budowali w oparciu o wersję 3 drzwiową jednak sprzedali ich zbyt mało oby otrzymać homologację dlatego w trakcie prac przerzucono się na wersje 5-cio drzwiową. Według mnie takie opóźnienia ni jak nie mogły pozytywnie wpłynąć na tempo samochodu na odcinku. Od razu pisze, że nie twierdze że auto biedzie wolne ale te komplikacje na pewno go nie przyśpieszyła.
2) Kubica podasz testów nie miał nowego malowania, to była tylko folia zabezpieczająca oryginalny lakier i okleinę przed uszkodzeniem. Na jednym z filmików widać jak ta folia odkleiła się od jednych z drzwi

Słowo wyjaśnienia: komentarzem nie mam zamiaru nikogo atakować, chce tylko uświadomić, że warto najpierw dokładnie sprawdzić co i jak a nie ekscytować się z byle powodu

Pozdrawiam