Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 30 czerwca 2010

W Hyundaiu lubią szybką Polskę

W Rajdzie Polski Hyundai wystawi aż cztery auta WRC. W Świetnym nastroju jest po Sardynii Hayden Paddon, podium z ubiegłego roku chce powtórzyć Thierry Neuville, a dla Kevina Abbringa będzie to pierwszy start autem WRC na szutrze.

Thierry Neuville: "Mamy dobre wspomnienia z zeszłego roku, kiedy zajęliśmy trzecie miejsce i wygraliśmy OS-y. Naprawdę podoba mi się szybka natura tych OS-ów, jest trochę piaszczyście i można napotkać koleiny podczas drugiego przejazdu, ale jeżeli ma się perfekcyjne i precyzyjne notatki, można mieć sporo zabawy. Sardynia była dużym wyzwaniem, ale mam nadzieję, że tu również uda nam się zdobyć podium".

Dani Sordo: "To będzie mój pierwszy rajd Hyundaiem i20 WRC w Polsce. Wiele OS-ów będzie nowych, ale będą też szybkie drogi, podobne do tych w Finlandii, jedynie bardziej szutrowe i węższe. W ubiegłym roku zespół był silny w Polsce i mieliśmy dobry Rajd Sardynii więc mam nadzieję, że będziemy w stanie to kontynuować. Powinno być dużo zabawy".

Hayden Paddon: "Na Sardynii osiągnęliśmy świetny rezultat, ale nie możemy po nim odpłynąć. Musimy podchodzić spokojnie do każdego rajdu i koncentrować się na pracy, jaką mamy wykonać. Polska jest w wielu momentach podobna do Finlandii - szybka, płynna, z wieloma wzniesieniami. Odcinki są przyjemne i pasują mojemu stylowi jazdy więc nie mogę doczekać się powrotu tam i sprawdzenia swoich umiejętności".

Kevin Abbring: "Wygrałem JWRC w Polsce w 2009 roku. To bardzo szybki, piaszczysty rajd z ciasnymi sekcjami w lesie. Szybkie przejazdy przez wzniesienia są bardzo przyjemne. To moja pierwsza szutrowa runda w samochodzie WRC i nadal będę przyzwyczajał się do samochodu. Będzie więc ważne, aby mieć dobre notatki i złapać dobry rytm. Miło będzie zobaczyć aż cztery samochody w parku serwisowym i mam nadzieję, że pokażę wszystkim na co mnie stać".

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: