Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 19 czerwca 2010

Polski fotograf okradziony z całego sprzętu na Sardynii

Niestety przykre wiadomości przyszły do nas z Sardynii - jeden z czołowych fotografów WRC na świecie, Polak, Grzegorz Roslon, stracił w wyniku kradzieży podczas Rajdu Sardynii cały sprzęt. Grzesiek to obok Marcina Rybaka najbardziej doświadczony Polak wśród fotografujących WRC i jest autorem wielu naprawdę świetnych zdjęć, które oglądamy nie tylko na facebooku i twitterze, ale też w najlepszych magazynach motoryzacyjnych w Polsce i na świecie.Moi drodzy - Podczas Rajdu Sardynii nasz kolega Greg Roslon stracił cały sprzęt fotograficzny. Krótko mówiąc jakieś...
Posted by Dominik Kalamus on Saturday, 13 June 2015

W tej chwili Grzegorz jest w trakcie kompletowania nowego sprzętu po stratach liczących kilkadziesiąt tysięcy złotych. W dobie wielu crowdfundingowych inicjatyw, również za pomocą tego bloga zachęcamy do wspomożenia w tym celu Grześka wysyłając dowolną kwotę na konto:

Beata Jakubczyk
M-Bank

(PL) 35 1140 2004 0000 3702 7571 3160

SWIFT-BREXPLPWXXX

Poniżej, do Waszej dyspozycji, Grzesiek udostępnia Wam 4 rewelacyjne tapety w rozdzielczości Full HD.Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Cofam to co powiedzialem :/ sorry za wprowadzenie w blad jednak to bylo dokladnie to samo, nie wiem czemu zdawalo mi sie ze tam byly inne dane okradzionej osoby.