Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 30 czerwca 2010

Citroen cieszy się na polskie trasy

Kris Meeke i Mads Ostberg mają miłe wspomnienia z Rajdu Polski i bardzo cieszą się, że wracają na szybsze trasy po kilku ciężkich rajdach.

Mads Ostberg: "Harmonogram jest teraz prawdopodobnie bliższy Rajdowi Finlandii. Prędkości są bardzo duże i można cisnąć bez większej obawy o opony. Po kilku bardzo trudnych rajdach z rzędu, teraz będziemy jechać tu zupełnie inaczej. Mam pewne wspaniałe wspomnienia z kilku ostatnich wizyt w Polsce ponieważ zawsze byliśmy szybcy na tej nawierzchni. Będziemy starali się wycisnąć jak najwięcej z warunków i być konkurencyjnymi, tak jak na Sardynii. Ponownie będę próbował osiągnąć dobry wynik. Bardziej będziemy bazować na doświadczeniu niż ustawieniach, ale trudno jest wyrokować, jak to będzie. Będziemy musieli zacząć mocnym tempem i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, powinniśmy walczyć o podium".

Kris Meeke: "Przed wyjazdem do Polski wezmę udział w Goodwood Festival of Speed, który jest szczególnym wydarzeniem zarówno dla fanów, jak i kierowców. Potem skupię się już w 100% na Rajdzie Polski. Po trudnych szutrowych rajdach, cieszę się, że wracamy na szybkie trasy, nawet jeżeli 90% OS-ów jest zmieniona w tym roku. Ich charakter się jednak nie zmienił i to mi się podoba. Byliśmy konkurencyjni we wcześniejszych rundach, szczególnie w Argentynie, gdzie wygrałem i wiemy, że DS3 WRC spisuje się dobrze przy dużych prędkościach. Dla kierowcy takie trasy to przede wszystkim zaangażowanie i odwaga. Lubię to i liczę na to, że będziemy walczyć o podium".Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: