Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 19 maja 2010

M-Sport chce Neuvilla

M-Sport w Rajdzie Portugalii zadebiutuje z nowym autem, a tymczasem Hyundai premierę swojego przełożył dopiero na przyszły sezon. Może to być powód dla którego Belg skorzysta z oferty ekipy Malcolma Wilsona i wróci do angielskiej ekipy.

Szef M-Sportu, Malcolm Wilson, jest przekonany o sile nowego samochodu i choć oficjalnie chwali swoich obecnych kierowców - Elfyna Evansa i Otta Tanaka, to mówi jednocześnie, że "kierowca z doświadczeniem powinien być dla mnie nowym krokiem. Nie ukrywam tego, że gromadzę partnerów zespołu, a ich pieniądze chcę przeznaczyć na kierowcę, którym może być Thierry".

Neuville ma kontrakt z Hyundaiem do końca obecnego sezonu, ale koreańska ekipa jest pewna, że zostanie on przedłużony. "Thierry będzie z nami w przyszłym roku, Dani też" - mówi Michele Nandan.

Całej sprawy nie chce komentować Neuville, który mówił jednak kilkukrotnie, że nie jest zadowolony z opóźnień we wprowadzaniu nowego auta przez swoją ekipę.Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: