Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 14 kwietnia 2010

Neuville odejdzie z Hyundaia?

Thierry Neuville jest bardzo zawiedziony opóźnieniem we wprowadzaniu nowego samochodu Hyundaia do WRC, a media zaczynają spekulować, że może on odejść z ekipy po tym sezonie.

Kontrakt Neuvilla z Hyndaiem kończy się w tym roku, a kierowca wyraźnie nie jest zadowolony z postępów w pracy nad autem oraz małej ilości testów w trakcie obecnego sezonu. "Prace nad autem nie posunęły się od 4 miesięcy, a ja wiem, że nie uda mi się osiągnąć celu wyznaczonego na ten rok" - mówi Neuville, który przypomina swojemu zespołowi, że aby walczyć w przyszłym sezonie o mistrzostwo, trzeba będzie mieć świetny samochód już od samego początku.

Jedynym możliwym kierunkiem przejścia dla Neuvilla jest Volkswagen, a przecież spekuluje się, że Andreasem Mikkelsenem zainteresowana jest Toyota, zatem Belg mógłby zastąpić Norwega w trzecim aucie niemieckiej ekipy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Ogier nie dopuści do tego, żeby Neuveille przeszedł do Volkswagena bo to by była dla niego za duża konkurencja, jedyna opcja to Toyota w 2017 roku jeśli chce opuścic Hyundaia i walczyć o mistrzostwo