Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 10 kwietnia 2010

Hyundai bez nowego auta w tym sezonie

Kilka dni temu deklarowali brak pośpiechu, teraz przyznają się do opóźnień technologicznych - Hyundai zapowiedział, że nie wprowadzi w tym roku swojego nowego modelu i20.

Pierwszym terminem wprowadzenia nowego auta, podawanym w ubiegłym roku przez Hyundaia, był Rajd Portugalii. Od jakiegoś czasu wiadomo było, że nie zostanie on dotrzymany. Mówiło się o Rajdzie Niemiec, ale teraz wiadomo już, że Hyundai nie zaprezentuje w sezonie 2015 swojego nowego auta.

Obecny model będzie otrzymywał kolejne aktualizacje. "Nowe auto, oparte na 5-ciodrzwiowej wersji Hyundaia i20 nowej generacji zadebiutuje podczas Rajdu Monte Carlo 2016. Ta zmiana daje nam dodatkowy czas na upewnienie się, że nowe auto będzie tam w kwestii formy, gdzie chcemy. W tym samym czasie obecny Hyundai i20 WRC przejdzie kolejne aktualizacje i mamy nadzieję, że sprawią one, że nadal będziemy w stanie walczyć o podia" - powiedział dla magazynu Autosport Michele Nandan, szef Hyundaia.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

2 komentarze:

marshad pisze...

Walczą teraz na dwa fronty, bo jakiś czas temu przyznali iż te dwa wozy będą różniły się znacznie i nie wiele rozwiązań, a tym samym i tegorocznych aktualizacji, zostanie przeniesionych do nowej konstrukcji.

Anonimowy pisze...

ja czekam na podobne oświadczenie M-sportu ale to tylko takie przeczucie