Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 19 grudnia 2009

Więcej ERC w Eurosporcie, stacja funduje nagrody

Pierwszych 7 załóg każdego rajdu, spełniających określone warunki podzieli się dodatkową pulą nagród od Eurosportu i jego partnerów. Będzie ona wynosiła 20 tys. euro. Więcej ma być również transmisji telewizyjnych z rajdów.

Eurosport przekazał dziś dwie bardzo pozytywne informacje z ERC. Pierwsza z nich mówi o dodatkowym pakiecie nagród dla najlepszych załóg klasyfikacji generalnej każdego rajdu, które nie korzystają ze wsparcia producenta, nie jadą autem RRC i startują na oponach Michelin, Pirelli lub Yokohama.

Oto lista dodatkowych nagród dla załóg:
1. €7 000
2. €5 000
3. €3 000
4. €2 000
5. €1 000
6. €1 000
7. €1 000

Dla kibiców dobrą wiadomością jest to, że w przyszłym sezonie zobaczymy jeszcze więcej ERC na antenie Eurosportu. Nowością będzie 13-minutowy program zapowiadający rundę. Będzie on nadawany w przeddzień każdego rajdu.

Nie zabraknie również codziennych, 26-minutowych podsumowań w każdy z dni rajdowych. Dodatkowo nadal emotowany będzie również 26-minutowy Inside ERC - w każdy wtorek porajdowy.

Nowy program dostanie również ERC Junior. Nie zabraknie oczywiście relacji na żywo z poszczególnych OS-ów, ale ich szczegóły nie zostały jeszcze przedstawione.

Przypomnijmy, że cały sezon w ERC przejedzie Kajetan Kajetanowicz, a bardzo prawdopodobny jest start Roberta Kubicy w otwierającym sezon Jaenner Rally.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Napiszcie lepiej co z Robertem ?! Jest na liście Monte Carlo ??? i w jakim aucie na przyszły sezon :) bo siedze jak na szpilkach

Mateusz Cieślicki pisze...

Anonimowy: http://powrotroberta.blogspot.com/2014/12/w-oczekiwaniu-na-decyzje-kubica-wsrod.html

Anonimowy pisze...

Dzięki Mateusz za info ;)