Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 23 listopada 2009

Ambitne plany i wiele nowości w DS

Citroen chce w przyszłym roku wygrywać rajdy WRC. Aby to uczynić będzie w trzech etapach wprowadzał nowe modyfikacje swoich samochodów.

Plany zdradził Yves Matton, który powiedział, że już w Monte Carlo wprowadzone zostaną nowy silnik, zawieszenie i łopatki zmiany biegów.

Po kilku pierwszych rajdach, najpewniej w okolicach Rajdu Portugalii, wprowadzony zostanie nowy pakiet aerodynamiczny oraz modyfikacje w zawieszeniu.

Na pewno kierowcą DS będzie Kris Meeke, najpewniej drugim z kierowców będzie Mads Ostberg. Obaj testowali niedawno auto na przyszły rok.

Źródło: wrc.com
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com
 

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Moim zdaniem szkoda, że Roberta najprawdopodobniej nie będziemy oglądać w fabrycznym zespole w przyszłym roku(jeśli oczywiście wybierze WRC). Jednak fabryka to jest fabryka, dużo wcześniej kierowcy fabryczni dostają poprawki, maja większy wkład w rozwój auta i na ogół osiągają lepsze wyniki niż kierowcy prywatni jeżdżący z pozoru identycznymi autami.

Anonimowy pisze...

Robert nadrobi talentem a moze i ich przescignie. W koncu nawet w slabej fiescie potrafil z nimi wygrywac. Zatem nie płacz bo jeszcze nie wiadomo co a ty juz masz mokro w. gaciach.

Anonimowy pisze...

Vw pewnie dołoży drugie tyle i wszystko zostanie po staremu.

Anonimowy pisze...

najwazniejsze by mial auto ktore nie psuje sie, bieg zawsze wejdzie i reczny zawsze chwyci. moze na pewnym etapie kariery nie jest problemem gdy ma sie drobne problemy, ale do nauki to jest katorga..