Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 22 października 2009

Kierowcy M-Sportu przed Rajdem Hiszpanii

Informacja z dnia 22 października 2014:

Mikko Hirvonen i Elfyn Evans są zadowoleni z testów, jakie odbyli przed Rajdem Hiszpanii i liczą na to, że po tej imprezie umocnią swoje pozycje w klasyfikacji generalnej. Poniżej wypowiedzi kierowców M-Sportu przed czekającą nas od czwartku rywalizacją.

Mikko Hirvonen (3 ostatnie lata na podium, 10 startów, łącznie 5 podiów): Bardzo lubię ten rajd, startuję tu nieprzerwanie od 2003 roku i mam bardzo miłe wspomnienia - pierwszy raz stanąłem tu na podium w WRC w 2005 roku. Szczególnie czekam na piątkowe OS-y na szutrze, nie boję się jednak odcinków asfaltowych bowiem mieliśmy dobre testy na oponach na tę nawierzchnię. Chcę po tym rajdzie umocnić się w klasyfikacji generalnej. Inni będą mocno walczyli, ale czuję, że ten rajd będzie dla nas bardzo udany.

Elfyn Evans (2 starty): Nie jest to dla mnie szczęśliwy rajd, ale lubię go. Mam nadzieję, że zrobimy krok naprzód choć zmiany nawierzchni z szutrowej na asfaltową mogą być trochę dziwne. Wydaje mi się jednak, że szybko się do niej przyzwyczaimy. Mieliśmy dobre testy, znaleźliśy odpowiednie ustawienia. Jestem pozytywnie nastawiony, mamy dobre tempo na asfalcie i spróbuję powalczyć z bardziej doświadczonymi kierowcami.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: