Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 22 października 2009

Kierowcy Hyundaia przed Rajdem Hiszpanii

Informacja z dnia 22 października 2014:

Thierry Neuville, Dani Sordo i Hayden Paddon będą reprezentować barwy Hyundaia w najbliższej rundzie WRC. W Rajdzie Hiszpanii każdy z kierowców ma inne cele, a dobrze zaprezentować się przed swoją publicznością będzie chciał Dani Sordo. Poniżej przeczytacie wypowiedzi kierowców zespołu.

Thierry Neuville (3 starty, najwyższe miejsce 4.): Ten rajd mocno różni się od wszystkich innych w roku. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć właściwe ustawienia i dojedziemy z dobrym tempem bezpiecznie do mety.

Dani Sordo (10 startów, 5 podiów, 4 drugie miejsca): Hiszpania to znakomita atmosfera, są tu bardzo szybkie i ciekawe OS-y. Postaramy się wykorzystać naszą kolejność startową i uzyskać dobry wynik choć nie będzie łatwo przestawić się z szutrów na asfalty.

Hayden Paddon (3 starty, najwyżej 18.): To będzie mój pierwszy asfaltowy rajd w tym roku i w tym aucie więc przede wszystkim będzie to dla mnie nauka, ale po dobrych testach jestem pozytywnie nastawiony. Podejdziemy do tego rajdu na spokojnie.Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: