Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 24 października 2009

Kajetanowicz 7. po pierwszym dniu [film]

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran zajmują 7. miejsce po pierwszym dniu Rallye International du Valais, rozgrywanej w Szwajcarii rundy ERC. Prowadzi Sepp Wiegand.

Kajetanowicz debiutuje w tej imprezie. Wczoraj rozegrane zostały 3 OS-y, na których Kajto był kolejno 5., 2. i 8. Kierowcom mocno dokuczały trudne warunki na trasie.

"To była krótka pętla, ale dość emocjonująca - trzy odcinki specjalne, a każdy zupełnie inny. Teraz mechanicy mieli trochę pracy z samochodem - na odcinkach było sporo podbijających miejsc, więc naszej Fieście należy się drobny przegląd. Ruszamy na trasę odcinków specjalnych jako dwunasta załoga, choć myślę, że na dwóch dzisiejszych oesach nie miało to większego znaczenia :). Potwierdzeniem naszej formy były czasy w czołówce na pierwszych próbach. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, a ja bardzo dobrze czuję się za kierownicą samochodu, dlatego jutro zamierzamy walczyć, jednocześnie nadal ucząc się. Będziemy starali się utrzymać maksymalną koncentrację, niezwykle ważną w tak zmiennych i zdradliwych warunkach. Myślę, że możemy być zadowoleni z naszej dzisiejszej jazdy" - powiedział Kajetanowicz, cytowany przez swoją stronę internetową kajto.pl

Oto klasyfikacja po 1. dniu:

Poniżej możecie zobaczyć film z pierwszego dnia:


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

pio&aga pisze...

Dzień, Dobry wszystkim! Pobudka! Robert zaraz jedzie! :)

Liczę na pomyślny szybki dzień.

Wczoraj przed spaniem nie miałem humoru, tak sobie myślę, dlaczego. Martwi mnie myśl Roberta: 2015= Rajdy+Wyścigi :|. CO to znaczy? Obym się mylił. Parę startów WRC, czyli nie a fabrycznym samochodzie (bo chyba by nie mógł) i nie walka o mistrzostwo :(. A druga strona, parę wyścigów, no raczej nie F1 (mimo, że mówił, że mógłby parę GP przejechać) ale wydaje się to nie realne. No to co innego jak nie F1? WTCC? DTM? TO chyba nie ambicje Kubicy?
Oj boję się, że przyszły sezon rozmieni się na drobne..

Dajcie znać co myślicie. Bo ten wczorajszy new jest przełomowy myślę.

Tak czy inaczej, myślę, że będzie udany dzień. Robert ognia i z głową!!! :)