Strona główna Informacje z WRC O Robercie Kubicy Klasyfikacje Kontakt English version

poniedziałek, 22 lutego 2016

Robert znów na torze, miał być na rajdzie [Aktualizacja - prace nad Fiestą, wywiad z Maćkiem]

fot. Cristian Guazzini
Motorsportowa przyszłość Roberta Kubicy nie jest znana i nadal czekamy na oficjalne ogłoszenie czy i kiedy Robert Kubica wróci do WRC lub zdecyduje się na powrót na tor. Polak tymczasem jest we Włoszech. W weekend miał być gościem rajdu, a dziś gościł ponownie na torze kartingowym Pista del Mare.

Wszyscy chcielibyśmy znać już przyszłość Roberta, ale musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Być może wszystko nie jest jeszcze w 100% ustalone i trzeba czekać na konkrety. Lista zgłoszeń Rajdu Portugalii zostanie zamknięta za dwa miesiące i być może właśnie tyle będziemy musieli czekać na jakieś informacje.

Robert jednak cały czas jest aktywny w motorsporcie. W weekend miał być gościem honorowym Rally del Carnevale we Włoszech, o czym informowali organizatorzy za pośrednictwem włoskich mediów. Niestety, nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia faktu, że Robert był gościem tej imprezy.Dziś natomiast Kubica był na torze kartingowym Pista del Mare w Cecina we Włoszech, gdzie - jak pokazuje poniższe zdjęcie - pracował.
fot. Cristian Guazzini

To już druga wizyta Polaka na tym torze w ostatnich tygodniach.

Aktualizacja


Ze zdjęcia opublikowanego przez Marco Monachino wynika, że Fiesta Roberta była skądś lub gdzieś przewożona.

Aktualizacja #2


Cezary Gutowski przeprowadził wywiad z Maciejem Szczepaniakiem. Oto jego fragment, zamieszczony na profilu na Facebooku dziennikarza: "Internet rządzi się własnymi prawami. Też czytaliśmy, że jedziemy na bank sezon europejski. Później czytaliśmy, że jedziemy Citroenem fabrycznym w barwach Lotos-Abu Dhabi, notabene w malowaniu z 2015 roku. Czytaliśmy te wszystkie rzeczy i z niecierpliwością czekamy na ich realizacją, a tak na poważnie... Status od Rajdu Monte Carlo się nie zmienił. Rozmowy trwają, natomiast na dziś nic więcej, poza rajdem Monte Carlo, który już jest za nami, nie możemy potwierdzić..."

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: