Strona główna Informacje z WRC O Robercie Kubicy Klasyfikacje Kontakt English version

piątek, 29 stycznia 2016

Ostatnia część wywiadu "Nie wiem kiedy mnie znowu zobaczycie"

"W ciągu ostatnich czterech- pięciu lat wydarzyło się dużo rzeczy, o których tak naprawdę nikt nie wie. Pewne sytuacje zostawiają blizny. Muszą się zagoić" - mówi Robert Kubica w ostatniej części wywiadu z Cezarym Gutowskim. Obejrzycie ją poniżej.

Robert nadal nie wie, czy wystartuje w Rajdzie Szwecji. Podkreśla, że chciał w ubiegłym roku, aby sezon 2016 był dla niego lepiej przygotowany. Niestety, zapowiada się, że tak nie będzie.Kubica mówi również o tym, że brakuje mu sportowej rutyny, do której przywyknął podczas wyścigów.

"Większość ludzi mówiąc o motorsporcie zapomina, że to jest sport. A każdy sportowiec na najwyższym poziomie żyje dla sportu. Żyje dla tego, co się stanie na przykład za miesiąc. Wszystko jest szykowane pod to wydarzenie. Więc tak to powinno wyglądać. I tak to wyglądało u mnie przez dłuższy okres, ale niestety ostatnio tak nie jest i nie ukrywam, że mi tego brakuje" - powiedział Kubica.

Robert odniósł się też do swojego startu w Rajdzie Polski. "Rajd Polski fajnie byłoby pojechać, ale to zależy od tego, jakie masz priorytety. Ja na dziś, w wieku 31 lat niestety nie mam jeszcze mentalności, żeby sobie pojechać dla funu. Pójść do sponsorów – ponieważ uważam, że bym znalazł spokojnie i zarobił na tym – i powiedzieć: dobra, pojadę sobie, będzie co będzie. Pomacham paru kibicom, przybiję piątkę, wszyscy będziemy uśmiechnięci. Ponieważ mam ambicje. Z czasem może mi to przejdzie, ale mam nadzieję, że jak najpóźniej" - powiedział Kubica. Niestety, nadal nie wie, czy uda mu się wystartować, choć bardzo by tego chciał.

Oto cały wywiad:
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: