Strona główna Informacje z WRC O Robercie Kubicy Klasyfikacje Kontakt English version

sobota, 23 stycznia 2016

Kolejny długi wywiad wideo z Kubicą

Kolejny bardzo ciekawy wywiad i kolejne niezwykle ciekawe wypowiedzi Roberta Kubicy, które sprawiają, że najbliższe miesiące mogą być niezwykle ciche, ale i emocjonujące... Wysłuchajcie całej rozmowy.

Cezary Gutowski opublikował pierwszą część rozmowy z Robertem, w którym Polak mówi o wypadku w Monte Carlo i całym starcie:

"Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Odbiór tego startu był zupełnie inny niż moje do niego podejście. Ten występ został odebrany jako ostatnia nadzieja, a dla mnie był to bonus, który sam sobie zafundowałem. Byłem tu tylko i wyłącznie z własnej woli i jak mówiłem przed rajdem, im bardziej się zbliżał, tym bardziej nachodziły mnie myśli, że nie powinno mnie tu być. Niestety jest jeden problem. Ja do tego sportu mam dość dużą pasję..."

Ponownie jednak najważniejsze są słowa, dotyczące przyszłości, z których rysuje się niezwykle ciekawa wizja, choć nie wiemy co tak naprawdę Robert ma na myśli. Interpretować tych słów nie da się w pełni bez pominięcia tematu Formuły 1. Ale..."Przeszedłem przez okres, gdy nie startowałem przez półtora roku i nie był to najlepszy czas mojego życia, ale uważam, że bardzo dużo mi dał. Dlatego z punktu widzenia sportowego uważam, że akurat cisza, brak startów przez jakiś czas może mi w tym momencie i tych okolicznościach bardzo dużo dać, jeśli chodzi o życie sportowe. Trzeba poczekać, mieć dużo cierpliwości, a czy coś z tego wyjdzie, czy nie - to zobaczymy. Pewne decyzje nie zapadają z dnia na dzień. Ja wiem, co bym chciał robić i mówię to od dłuższego czasu" - mówi Kubica.

Cały wywiad zobaczycie poniżej:


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: