Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version
Go Pro - Kamery i Akcesoria.

środa, 25 listopada 2015

Fotel Neuvilla bezpieczny

Szef Hyundaia, Michel Nandan przyznał, że pomimo krążących plotek, jego zespół nie zamierza pozbywać się Thierry Neuvilla przed sezonem 2016.


Neuville w ostatnich rajdach jeździł słabo, a sezon zakończył kolejnym wypadkiem. W Rajdzie Wielkiej Brytanii nie punktował dla Hyundaia, który ostatecznie zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw."Jestem pewien, że niebawem zobaczymy starego dobrego Thierry Neuvilla. Nie jestem w 100% pewien, czy będzie kierowcą Hyundaia w przyszłym roku. Jestem pewien w 200%" - powiedział Nandan.

Co ciekawe, nie krytykował on Neuvilla za wypadek w Rajdzie Wielkiej Brytanii, tłumacząc, że miejsce, w którym wypadł było bardzo zdraliwe i trudne.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Raczej przed sezonem 2016r.

Anonimowy pisze...

Niech trzymają Neuvila, Sordo a mogli mieć kilera i kierowcę który bym im wygrywał rajdy jeszcze będą tego żałować a RK dopnie i tak swego..
Colocini

Anonimowy pisze...

@14:54 czy RK dopnie swego? szczerze w to wątpię, nikomu w środowisku rajdowym na tym nie zależy żeby on dopiął swego...

adam k pisze...

Robert podobno mial swego czasu oferte z Hyundaya.

Anonimowy pisze...

A o co w ogóle chodzi w tym co ten gość powiedział? Czego jest pewien na 200% a czego nie jest pewien na 100%? W mojej ocenie to on mówi, że TN nie będzie kierowca Hyundaia na 100 ale zobaczymy go lepszego w przyszłości na 200....

Anonimowy pisze...

@15:30 wyszło na jaw że oferty nie było tylko rozmowy bez konkretnej propozycji

Anonimowy pisze...

Anonimowy25 listopada 2015 15:37

Przeczytaj news tyle razy ile będziesz potrzebował, żeby go zrozumieć. Jest logiczny i niespecjalnie trodny do przetrawienia. Powodzenia!

Anonimowy pisze...

@anonimowy 15:37 ...a nie lepiej było używając takiej samej ilości słów wytłumaczyć o co chodzi? ... to taka polska życzliwość polegająca na tym, że każdy chce się powymądrzać jaki to niby nie jest mądry ale boi się pokazać tej mądrości bo a nóż wyjdzie jednak na głupka... P.s. Przeczytaj ten wpis tyle razy ile będziesz potrzebował do zmądrzenia i dorośnięcia... Naparz sobie dużo herbaty i Powodzenia!

Anonimowy pisze...

... pisałem oczywiście do anonimowego z 19:30 a tego z 15:37 Pozdrawiam. A tak w ogóle to dla mnie też nie jest ten wpis czytelny i tyle w temacie.