Strona główna Informacje z WRC O Robercie Kubicy Klasyfikacje Kontakt English version

poniedziałek, 27 września 2010

Kajto wygrywa Rajd Cypru w ERC!

Kajetan Kajetanowicz został zwycięzcą 7. rundy tegorocznych Mistrzostw Europy - Rajdu Cypru w klasyfikacji ERC. Polak przybliżył się do tytułu i jednocześnie zdobył trofeum ERC Gravel Master po raz drugi z rzędu.

Polak dominował w rajdzie w kategorii ERC, wygrywając aż 14 z 16 odcinków specjalnych i ustrzegając się błędów. Ostatecznie jego przewaga na mecie nad drugim Bruno Magalhaesem wyniosła aż 4 minuty i 25 sekund.

Szybszy od Kajto był jedynie Nasser Al-Attiyah, który jednak nie był klasyfikowany w ERC. Polak przegrał z jadącym Fordem Fiesta RRC zawonikiem o 7 sekund.

Do końca sezonu ERC pozostały jeszcze 2 rundy - Grecji i Szwajcarii.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!